elatus era logo
syngenta logo

Skaistākā ELATUS® Era lauka konkurss

Jo zaļāks un vienmērīgāks ir labības lauks, jo vairāk gribas par to priecāties. Skaistākā „ELATUS® Era” lauka konkurss – lieliska iespēja piedalīties. Izlasiet noteikumus un aizpildiet dalībnieka anketu. Iespējams, tieši Jūs laimēsiet oriģinālu balvu – gardēžu vakariņas zem klaja debesjuma – 30 Jūsu viesiem.

Ievietojiet fotogrāfijas
(max. 2)
*Šī informācija tiks publicēta „Syngenta” „Facebook” kontā.
Piemērs

Ievietot faktūrrēķinu
(skaits nav ierobežots)
Paldies!
Error

Par konkursu

Ja šajā pavasarī savas labības aizsardzībai pret slimībām lietojāt fungicīdu „ELATUS® Era” un domājat, ka Jūsu lauks ir nopelnījis skaistākā lauka titulu, piedalieties konkursā. To var izdarīt pavisam vienkārši – nofotografējiet savu lauku, izdomājiet tam nosaukumu, īsi aprakstiet, kādēļ izvēlējāties tieši šādu nosaukumu, un tad visus materiālus sūtiet mums.

Uzvarētāju gaidīs īpaša balva – gardēžu vakariņas zem klajām debesīm Jūsu skaistajā laukā, uz kurām varēsiet uzaicināt 30 viesus – draugus, tuvus paziņas, radiniekus. Vakariņu laikā nobaudīsiet garšīgus ēdienus. Izbaudīsiet dzīvo mūziku, klausīsieties šefpavāra un someljē stāstus. Ideāls plāns vasaras vakaram.

Visi konkursa dalībnieki papildus saņems „Agriclub” punktus, bet finālisti tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām.

ELATUS® Era

Aizsargā labību no slimībām. Nogatavina ražu līdz pļaujai.

„ELATUS® Era” – viens no efektīvākajiem karboksamīdu grupas fungicīdiem. Tas aizsargā labību no daudzām sēņu slimībām, palīdz lapām ilgāk saglabāt zaļumu un nogatavina ražu līdz pat pļaujas laikam. Fungicīdā esošās aktīvās vielas – protiokonazols un „SOLATENOLTM” – piedalās galvenajos fizioloģiskajos auga procesos, tādēļ augs ilgāk paliek zaļš un uzkrāj lielāku olbaltumvielu daudzumu. Sausā laikā, pateicoties īpašajai „SOLATENOLTM” iedarbībai, augu šūnas iztvaiko mazāku ūdens daudzumu, tādēļ padara maigāku negatīvo sausā laika radīto ietekmi. Apsmidziniet labību ar „ELATUS® Era” un būs miers.

 

+37125549549 (Sanita) – kontakttālrunis jautājumu gadījumā.